niedziela, 3 listopada 2013

Witamy!

Siemanko!
Mam na imię Natalia, tego bloga prowadzę razem z moją przyjaciółką Koni. Niestety Koni nie będzie w stanie dodawać postów tak często jak ja, ponieważ ma jeszcze na głowie 3 inne blogi... No nic, może się wam trochę przedstawimy. Obie mamy po 13 lat, jesteśmy wysokie. Ja jestem niebieskooką brunetką, natomiast Koni jest ciemną blondynką o zielonych oczach. Napewno w trakcie naszego uczęszczania na blogu zauważycie, że czasami nam odwala.... Hah :)
Nie mam pojęcia o czym będzie pisać Koni, ale ja chciałabym pisać imaginy. Jeśli miałybyście/mielibyście jakieś prośby żebym napisała dla was imagin, to śmiało możecie pisać w komentarzach :) Hahaha Koni już ma życzenie... Mam jej napisać imagin z Louisem... Aha, o najważniejszej rzeczy bym zapomniała. Obie jesteśmy Directioner Forever <3 są tu jakieś nasze siostry bądź bracia?


Pozdrawiamy i 'dozobaczenia ' w kolejnym wpisie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz