Hejj Kochani!!
Co tam u was?U mnie okej. dzisiaj byłam w szkole i czuję się lepiej.
Jak było w szkole? Na angielskim- test, a poza tym 5 z hiszpańskiego (tak u mnie w szkole jest hiszpański).
Dzisiaj też Natii rozdawała zaproszenia n nasze urodziny. Będziemy razem wyprawiać, hehe.
Nie mogę uwieżyć, że już jest listopad. dopiero co zaczynały się wakacje!!
Nie dawno na jakimś blogu widziałam "wyzwanie". polegało na tym, ze przez 30 dni trzeba zapisywać w jakimś notatniku (codziennie) rzecz, ktora cie uszczęsliwiła. Nie muszą to być jakieś wielkie rzeczy.małe, ktore wywołały uśmiech na twarzy np. dobra ocena.
i jak wam sie to podoba? bo mi bardzo :)
/Koniiiii <3
PS. Przepraszam, ze bez zdjęcia, ale nie chce mi się dodać. I przepraszam też za błędy...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz