Imagin
#3 Niall
-Chciałbym ci powiedzieć, że...
KA BUM! Do Nando's wybrały się prawdopodobnie jakieś
psychofanki One Direction. Jedna z dziewczyn widząc Niall'a wybiła
okno, podbiegła do Horana i zaczęła go obdzierać z ubrań. Biedny
chłopak nie zdążył powiedzieć to co chciał, ponieważ ochrona
go stamtąd wyprowadziła.
2 tygodnie później
Ostatni raz widziałam Niall'a kiedy wsiadał do
samochodu i uciekał przed tłumem oszalałych fanek. Po powrocie z
tego dziwacznego spotkania próbowałam się do niego dodzwonić.
Niestety nie odbierał. Bałam się, że coś mogło się stać.
Była 15, a ja nie miałam co robić, więc wyszłam na
spacer z moim psem Brutusem. W parku usiadłam na ławce, kiedy on
bawił się biegając. Nagle ktoś chwycił mnie za rękę. Jakiś
koleś w kapturze i okularach powiedział, żebym poszła z nim.
Myślałam, że to jakiś pedofil więc uderzyłam go w twarz. Wtedy
okulary mu spadły, a ja zobaczyłam, że to był Horan. -O jezu. Przepraszam, nie wiedziałam, że to ty. Nic ci nie jest?
-Nic się nie stało. Ta, jest spoko. Chciałem pogadać.
-Dobra, tutaj czy gdzieś...- nie dał mi dokończyć zdania.
-Chodź za mną.
Zrobiłam to co mówił. Szliśmy szybkim tempem w stronę lasu. Zatrzymaliśmy się koło złamanego drzewa.
-[t.i] tęskniłem za tobą. Mam złą wiadomość.
-Też tęskniłam... Jaką?
-Mój agent powiedział, że nie mogę się z tobą spotykać... Ale spokojnie będę niegrzeczny Horan i nie będę go słuchać, mam własne życie.- przytulił mnie. W jego objęciu było tak... ciepło.. i bezpiecznie..
-Oh tak się cieszę. A pamiętasz może co chciałeś mi powiedzieć wtedy w Nando's?
-Tak. A więc... Mam nadzieję, że teraz nikt nam nie przeszkodzi. Zakochałem się w tobie. I to coś więcej niż samo zauroczenie. Ja cię kocham.
-Ojeju.. Niall nie wiem co powiedzieć...
-Powiedz czy ty też coś do mnie czujesz. Jeśli nie, trudno zostaniemy przyjaciółmi.
-No... Też cię kocham.
Nasz pierwszy pocałunek na tle zachodzącego słońca. Jak w filmie. Ale cóż, tak to się skończyło, mój książę sprzeciwił się agentowi i byliśmy razem. Jesteśmy już ze sobą rok i mam nadzieję, że to jest miłość do końca życia♥
O jejku, jak ładniee ♥♥
OdpowiedzUsuń