Tu ja- Koni. Widziałam, że Natii opowiedziała już trochę o mnie, ale napiszę coś jeszcze.
Uwielbiam czytać książki.
Kocham czekoladę
Gram w tenisa.
Bardzo lubię robić zdjęcia. W przyszłości chcę zostać fotografem.
Jak wiecie jestem Directionerką. Ale lubię też słuchać Seleny Gomez, Demi Lovato, Katy Perry i Little Mix.
Jestem szalona i zwariowana. Prawie cały czas się śmieję, czasami aż do płaczu.
To ja:
Jak wam się podoba imagin Natalii? Bo mi bardzo.
Jeżeli zastanawiacie się o czym będę tu pisać, to sama nie wiem (mądra ja, haha). Coś się wymyśli.
A dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo jestem chora...
Miłego dnia!! :)
/Koni <3
HAh, jak się czyta o tobie to mozna zauwazyc ze jestes zwariowana, ale jak chodzi o Nati |IMAGINY SĄ SUPER!
OdpowiedzUsuńDziękuju Werka :* Twoje opowiadanie rówineż jest świetne! <3
Usuń