Dzisiaj chyba nie dam rady dodać nowej części imaginu o Niall'u. Nie jestem jeszcze pewna, bo może zdąrze napisać do 21;30. Naprawdę przepraszam, ale tak szybko tego nie napisze, a chcę, żeby ta część była jak najlepsza (bo ostatnia).
Pozdroooowionka :) /Nataa ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz